Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#1 2014-05-14 18:09:14

Ayase Dorei

uke

Zarejestrowany: 2014-05-11
Posty: 29
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Kotołak
Partner: Poszukiwany!
Znaki szczególne: Uszy i puszysty ogonek? :D
Ekwipunek: Czapka ukrywająca uszka.

Ayase Dorei czyli... chyba widziałem kotećka!

Imię: Ayase
Nazwisko: Dorei
Status: uke :3
Rasa: kotołak
Miejsce zamieszkania: Mieszkał we wspaniałej posiadłości zancego klanu kotołaków, obecnie skromne mieszkanko w bloku.
Wiek: 19
Para: chodzi własnymi ścieżkami.


Wygląd: Ayase ma 169 cm wzrostu, posiada fiołkowe oczy i czarną czuprynę, z której wystają  równie czarne uszka. Wychodząc do świata ludzi zawsze zakrywa kocie uszy za pomocą czapki a ogonek chowa za luźnymi długimi koszulami.
Charakter: Jest w połowie kotem więc to oczywiste, że nie da sobie w kaszę dmuchać. Jest waleczny i dąży do celów. Prócz tego jest troskliwy, potrzebuje ciepła i kogoś kto go wysłucha, przytuli. Łatwo go urazić.
Historia postaci: Był on przyszłą głową klanu. Jego rodzina miała rezydencję ukrytą przed ludźmi w lesie. Gdy załatwiali jakieś sprawy poza domem, zakładali czapkę by ukryć uszy. No, ale przechodząc do sedna sprawy. Jak wiadomo naturalnym wrogiem kota są psy, tak i w tej historii doszło do konfliktu między psołakami a kotołakami. Psy wymordowały praktycznie cały klan Ayase. Tylko dzięki tajnemu przejściu udało mu się zbiec z pola bitwy. Ale, ale! Ayase nie jest tchórzem! Co to to nie! Jego starszy brat znając podłość i umiłowanie przywódcy psołaków do ślicznych młodzieńców, siłą wepchnął go do tajnego przejścia i zasypał drogę powrotną. Poinformował go również, że na taką okazje zostało przygotowane specjalnie dla niego małe mieszkanie, z sejfem w którym znajdzie pieniądze , dzięki którym powinien przetrwać przez jakiś czas. Zrozpaczony i rozzłoszczony zaszył się w nowym mieszkanku.  Co zrobi dalej? To się okażę.. :D
Umiejętności: Dobrze widzi w nocy, porusza się z niewymuszoną gracją, jego ślina ma właściwości lecznicze.
Dodatkowe informacje: Uwielbia mleko! , całe życie uczył się walczyć kataną, bardzo związany emocjonalnie ze swoim bratem.


Cześć! ^^

Ostatnio edytowany przez Ayase Dorei (2014-05-18 17:05:09)

Offline

 

#2 2014-05-14 23:10:49

Kyosukei

`forumowa przyzwoitka

33774595
Skąd: Hiroshima
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 384
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: należę do Pana
Znaki szczególne: siniaki na ciele
Ekwipunek: krzesiwo dziadka

Re: Ayase Dorei czyli... chyba widziałem kotećka!

http://oi39.tinypic.com/16hlzqd.jpg

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.itachiworld.pun.pl www.cerberus.pun.pl www.cs-bezdomni.pun.pl www.pokeland.pun.pl www.ethersagaonline.pun.pl