Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#1 2014-05-22 22:23:13

Ayase Dorei

uke

Zarejestrowany: 2014-05-11
Posty: 29
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Kotołak
Partner: Poszukiwany!
Znaki szczególne: Uszy i puszysty ogonek? :D
Ekwipunek: Czapka ukrywająca uszka.

Klub "Wonderland"

To klub, w którym nikt nie patrzy dziwnie na kły, puchate ogonki, skrzydła czy też szpiczaste uszy. To miejsce spotkań nie do końca ludzi, choć zdarza się, że i zwykli śmiertelnicy odwiedzają to miejsce często nie zdając sobie sprawy w jakim towarzystwie się znaleźli. Wygląd klubu całkowicie odzwierciedla krainę czarów stąd i nazwa lokalu.

Ayase westchnął zrezygnowany. Nikt przy zdrowych zmysłach nie zatrudni chłopaka chodzącego wiecznie w czapce a już na pewno nie z uszami! Musiał coś robić. Pieniądze pozostawione przez brata w końcu się skończą, a nie może skorzystać z konta bankowego jeśli nie chce być namierzonym przez psołaki (Poszukuje okrutnego same psołaka!!). Jedynym rozwiązaniem był klub dla osób jego pokroju. Jako kotołak był zwinny i doskonale radził  sobie z przygotowywaniem drinków więc bez problemu powinien dostać tę pracę. Nieco zestresowany wszedł do klubu, jako że było jeszcze przed otwarciem lokal świecił pustkami. Przez chwilę zachwycał się wystrojem po czym zauważywszy kelnerkę przygotowującą salę poprosił ją o rozmowę z szefem...

Ostatnio edytowany przez Ayase Dorei (2014-05-22 22:26:29)

Offline

 

#2 2014-05-22 23:29:26

Yoshimitsu

seke

Zarejestrowany: 2014-05-13
Posty: 30
Punktów :   
Status: Seke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Ekwipunek: Nieśmiertelnik, papierosy.

Re: Klub "Wonderland"

Tego dnia Yoshimitsu nie miał zbyt wiele pracy. Siedział spokojnie w swoim biurze przeglądając jakieś papiery gdy nagle usłyszał pukanie do drzwi. Do środka wszedł niski ciemnowłosy chłopak. Przypatrzył się mu. Po chwili na jego twarzy pojawił się lekki uśmiech.
-Witam. -powiedział podając mu dłoń.
-Wiec... O co chodzi? -zapytał, wskazując mu krzesło.

Offline

 

#3 2014-05-23 09:48:54

Ayase Dorei

uke

Zarejestrowany: 2014-05-11
Posty: 29
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Kotołak
Partner: Poszukiwany!
Znaki szczególne: Uszy i puszysty ogonek? :D
Ekwipunek: Czapka ukrywająca uszka.

Re: Klub "Wonderland"

Ayase niepewne zapukał i wszedł  do biura. Zdenerwowany przywitał sie i uścisnął dłoń swojemu, jak mial nadzieje, przyszłemu szefowi.
- Jestem Ayase Dorei. usłyszałem, ze jest tu praca dla barmana. Chciałbym aplikować na to stanowisko. Myślę, że to jedna z nielicznych prac, gdzie nie musiałby ukrywać tego kim jestem.
Szybkim ruchem ściągnął zasłaniającą uszka czapkę. Och jak wspaniale. Nienawidzi ich zakrywać. Poruszył uszkami by nieco je rozluźnić. Spojrzał wyczekująco na chłopaka siedzącego naprzeciw niego.

Offline

 

#4 2014-05-23 09:58:45

Yoshimitsu

seke

Zarejestrowany: 2014-05-13
Posty: 30
Punktów :   
Status: Seke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Ekwipunek: Nieśmiertelnik, papierosy.

Re: Klub "Wonderland"

-Rozumiem. Możesz zacząć za godzinę? -powiedział grzebiąc w kartkach porozrzucanych na biurku. Nie chciał go wypytywać o wszystko, po prostu wiedział, że ktoś taki będzie odpowiedni na to stanowisko. Nie można było też ukrywać, że trochę mu się spodobał ale pomyślał, że to chwilowe i nie długo mu przejdzie.
-Jak na razie nikt inny nie chciał tej pracy. Byli to jedynie śmiertelnicy dla których większość osób tutaj była przerażająca i nie wytrzymali ani jednego dnia. -dodał uśmiechając się do niego.

Offline

 

#5 2014-05-23 20:35:06

Ayase Dorei

uke

Zarejestrowany: 2014-05-11
Posty: 29
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Kotołak
Partner: Poszukiwany!
Znaki szczególne: Uszy i puszysty ogonek? :D
Ekwipunek: Czapka ukrywająca uszka.

Re: Klub "Wonderland"

Ayase zapowietrzył się z wrażenia. Takiego obrotu sprawy się nie spodziewał.
- Nie chce mnie hymm szef sprawdzić? - spytał zdumiony.

Jak można być tak nie odpowiedzialnym? I wgl to skąd on wytrzasnął takie zabójcze oczy? Ayase ogarnij się, co to mialabyć za myśl?!

Offline

 

#6 2014-05-23 20:44:11

Yoshimitsu

seke

Zarejestrowany: 2014-05-13
Posty: 30
Punktów :   
Status: Seke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Ekwipunek: Nieśmiertelnik, papierosy.

Re: Klub "Wonderland"

-Masz dziś po prostu dzień próbny. -zaśmiał się. Tak naprawdę nie do końca był przekonany czy powinien od razu dać mu szanse ale uznał, że to może być dość ciekawe. Po za tym nie chciało mu się znowu prowadzić kolejnej rozmowy o pracę. To było dla niego po prostu nudne.

Offline

 

#7 2014-05-23 21:33:47

Ayase Dorei

uke

Zarejestrowany: 2014-05-11
Posty: 29
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Kotołak
Partner: Poszukiwany!
Znaki szczególne: Uszy i puszysty ogonek? :D
Ekwipunek: Czapka ukrywająca uszka.

Re: Klub "Wonderland"

- Gdzie mogę zostawić swoje rzeczy osobiste? I czy obowiązuje mnie jakiś strój roboczy? Pytam, bo widziałem kelnerkę w... efektownej sukience.

Suknienka była jak druga skóra dziewczyny. Mieniła się cekinami przy każdym jej ruchu. Na oko Ayase, była elfką. W momencie, gdy kotołakowi przyszło stanąć przy swoim przyszłym szefie młody Dorei myślał tylko o jednym ..
Gdzie ja byłem jak taki wzrost rozdawali?!

By spojrzeć w oczy swojego pracodawcy ciemnowłosy musiał zadrzeć wysoko głowę. Natura jest jednak nie sprawiedliwa.

Offline

 

#8 2014-05-27 15:14:56

Yoshimitsu

seke

Zarejestrowany: 2014-05-13
Posty: 30
Punktów :   
Status: Seke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Ekwipunek: Nieśmiertelnik, papierosy.

Re: Klub "Wonderland"

-Nie obowiązuje Cie żaden strój roboczy, a w szafce w pokoju obok możesz zostawić swoje rzeczy. -wyjął z szuflady klucz i wręczył go chłopakowi.
-To klucz to Twojej szafki. -uśmiechnął się spoglądając na niego z góry.
-Kiedy możesz zacząć. Bo jak dla mnie jeśli chcesz to nawet teraz. W czasie pracy inni pracownicy bez problemu Ci wszystko wyjaśnią. -powiedział próbując ukryć uśmiech.

Offline

 

#9 2014-05-27 20:11:40

Ayase Dorei

uke

Zarejestrowany: 2014-05-11
Posty: 29
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Kotołak
Partner: Poszukiwany!
Znaki szczególne: Uszy i puszysty ogonek? :D
Ekwipunek: Czapka ukrywająca uszka.

Re: Klub "Wonderland"

Ayase aż zamruczał zadowolny.
- Mogę zacząć od zaraz! - zasalutował żartobliwie. Wziął kluczyki i czmychnął zostawić portfel, komórkę i czapkę po czym udał się do głównej sali klubu. Został tam niezwykle ciepło przywitany przez kelnerki elfki, które musiały na czas nieobecności barmana pracować na tym stanowisku. Wyjaśniły mu, że kompletnie nie znały się na ludzkich alkoholach i często przypadkowo podawały ludziom coś przeznaczonego dla nadnaturalnych.
Młody kotołak rozejrzał się z uznaniem po trunkach, z którymi będzie pracować.
- Całkiem niezła kolekcja. - mruknął całkowicie pochłonięty wpatrywaniem się w szklane butelki.

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.streetartists.pun.pl www.mibm09.pun.pl www.naukiorodzinie.pun.pl www.exz-liga.pun.pl www.juupi.pun.pl