Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#1 2015-01-09 21:30:30

 Tsuki

seme

Skąd: Japonia, Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-09
Posty: 100
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Czerwone oczy
Ekwipunek: Paczka fajek

Tsuki

Imię:Tsuk
Nazwisko: Eiri
Pseudonim: Tsu
Wiek: 26 lat
Data urodzin:15 sierpnia
Miejsce zamieszkanie: Japonia, Tokio
Rasa: Człowiek
Status: Seme
Partner: Brak

Wygląd: Tsuki jest mężczyzną zadbanym jak i wysportowanym,
co można zauważyć po jego posturze ciała i mięśniach. Ma wysokość około 196 cm, a waży 85,3 kg. Jego cera nie
jest ani za blada, ani za ciemna. Ma charakterystyczne rysy twarzy i wąskie, przykuwające uwagę, czerwone oczy.
Granatowe włosy, wpadające niemal w czerń, sięgają obojczyków i są zazwyczaj zaczesane do tyłu. Na jego umięśnionych plecach
mieści się tatuaż księżyca w nowiu. Jeśli chodzi o ubrania, to nie przywiązuje się tylko do określonego "stylu". Ubiera
to co mu się podoba i w czym jest mu wygodnie. Są to głównie jeansy, jakieś luźniejsze bluzki, skórzane kurtki i trampki.

Charakter: Nie jest typem o "stalowych" nerwach, wręcz przeciwnie. Bardzo szybko się denerwuje przez co postępuje impulsywnie.
Zawsze musi dostać to czego chcę, bo jak nie to sam sobie to weźmie ( co dla niektórych może skończyć się nie ciekawie). Często bywa
bezpośredni i szczery. Niestety, albo i stety bywa wredny, ale czasami zdarzy się aby miał "dzień dobroci dla zwierząt", przynajmniej tak to określa, gdy jest miły.
Mimo wszystko lubi zachować nutkę tajemniczości.

Zdolności:
~ Talent muzyczny - ma niesamowity głos.

Informacje dodatkowe:
- Na plecach znajduje się tatuaż księżyca w nowiu.
- Pali
-Nie lubi siedzieć w miejscu i nic nie robić.

Ostatnio edytowany przez Tsuki (2015-01-11 01:16:57)

Offline

 

#2 2015-01-09 22:52:31

Kyosukei

`forumowa przyzwoitka

33774595
Skąd: Hiroshima
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 384
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: należę do Pana
Znaki szczególne: siniaki na ciele
Ekwipunek: krzesiwo dziadka

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.streetartists.pun.pl www.exz-liga.pun.pl www.naukiorodzinie.pun.pl www.mibm09.pun.pl www.zelixa.pun.pl