Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#1 2013-05-23 21:16:58

Kyosukei

`forumowa przyzwoitka

33774595
Skąd: Hiroshima
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 384
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: należę do Pana
Znaki szczególne: siniaki na ciele
Ekwipunek: krzesiwo dziadka

Trochę o nas!

Skoro piszemy razem, przydałoby się, żebyśmy napisali coś o sobie, prawda ?  To kto na pierwszy ogień ?  :D

Offline

 

#2 2013-07-31 17:05:47

Tatsurou Mishike

przelotny czytelnik

Re: Trochę o nas!

Cześć c:
Nazywam się Malv Takira i zakochałem się w swojej postaci bardzo lubię swoją postać. Na początek ostrzegam, że mimo, iż nawet pisząc, jako ja, posługuję się rodzajem męskim, to jestem dziewczyną. Jest mi obojętne, jak będziesz się do mnie odnosić, po prostu pisząc wiele opowiadań z narracji pierwszoosobowej jako chłopak bardzo często się zapominam, a mam nadzieję, że nikomu nie będzie to przeszkadzać.
W internetach jestem znana (ha,ha... wcale nie, nikt mnie nie zna :<) jako pisarz yaoi, w którym głównymi bohaterami są japońscy muzycy. To moje dziecko, najkochańszy blog.. Słucham japońskiego rocka, moim ulubionym zespołem jest MUCC - ktoś, kto zna ten zespół, powinien się zorientować, ponieważ imię, wygląd oraz umiejętności muzyczne mojej postaci są kropka w kropkę jak wokalisty tamtego zespołu, mianowicie Tatsurou Iwakamiego. Ale znam o wiele więcej zespołów. Yaoi piszę zwykle z the GazettE, bo cieszy się największą popularnością, ale staram się wprowadzić na swojego bloga coś z D'espairsRay i MUCC. Interesuję się poezją, a nawet sama trochę piszę wiersze, można znaleźć mnie na wrzeszcze.pl pod pseudonimem Malv Nihon (stare nazwisko... nie da się tam zmienić ;/). W przyszłości marzę o pracy jako prezenter radiowy. Chcę mieć własne audycje w radiu w Japonii i mieć wywiady na żywo z japońskimi muzykami. Pragnę nauczyć się grać na basie i wydawać książki lub tomiki wierszy.
Wracając do mojej postaci... eijfgoihgnlakdjrfoiekdhjgnuevhjnojti KOCHAM GO I JEST IDEAŁEM uważam, że naprawdę dobrze mi wyszedł. Ma w sobie wiele moich cech (egoizm, obojętność, brak miłości, przyjaciół) i bardzo się z nim identyfikuję. Myślałem nad stworzeniem multikonta, ale nie potrafię, ponieważ za bardzo utożsamiam się z Tatsurou. <3
Ja odważna, pierwsza napisałam .OOO.

 
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.led.pun.pl www.redtube.pun.pl www.szczeppangea.pun.pl www.deep-in-soul.pun.pl www.3pk.pun.pl