Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#1 2013-01-20 17:50:16

Kyosukei

`forumowa przyzwoitka

33774595
Skąd: Hiroshima
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 384
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: należę do Pana
Znaki szczególne: siniaki na ciele
Ekwipunek: krzesiwo dziadka

Przystanek autobusowy

...

Offline

#2 2014-05-13 17:36:14

Yoshimitsu

seke

Zarejestrowany: 2014-05-13
Posty: 30
Punktów :   
Status: Seke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Ekwipunek: Nieśmiertelnik, papierosy.

Re: Przystanek autobusowy

Był ponury, wiosenny wieczór. Jak zwykle padało. Yoshimitsu przywykł do czekania na przystanku w czasie ulewy. Wracał o tej godzinie bardzo często, lubił siedzieć sam w szkolnej bibliotece czytając książki do późna. -Jak zwykle uciekł mi autobus... Kolejny mam dopiero za 30 minut. Ehh... Poczekam. -pomyślał siadając mokry na ławce. Przetarł ręką swoje jasne włosy spoglądając w dół. Nie był zbyt towarzyski jak na chłopaka w swoim wieku. Miał grupkę znajomych do których nie przywiązywał zbytnio uwagi. Większą ilość czasu spędzał na uczelni lub w domu. Mało kiedy wychodził. Był typem samotnika. Pewnie dla tego wszystkie jego związki szybko się kończyły. Wszyscy uważali go za "nudziarza", ale to dla tego, że żaden z nich nie był nigdy z nim na tyle blisko, żeby go naprawdę poznać.

Ostatnio edytowany przez Yoshimitsu (2014-05-14 10:18:49)

Offline

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sr.pun.pl www.guardianangels.pun.pl www.klanman.pun.pl www.grajznami.pun.pl www.uwb7prawo.pun.pl