Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#1 2013-01-22 23:34:11

Kyosukei

`forumowa przyzwoitka

33774595
Skąd: Hiroshima
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 384
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: należę do Pana
Znaki szczególne: siniaki na ciele
Ekwipunek: krzesiwo dziadka

Offline

#2 2013-12-31 10:51:17

 Makoto

uke

44087893
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 45
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Aktualnie brak
Znaki szczególne: Niebieska grzywka
Ekwipunek: Torba

Re: Sala artystyczna

Wszedł do klasy po czym się rozejrzał. Był sam co mu pasowało, mógł w końcu spokojnie porysować. Zamknął drzwi i pokierował się na koniec sali. Będąc tam zaczął grzebać w torbie widocznie czegoś szukając. Wyjął z niej sztuczną różę, którą położył na parapecie,a sam usiadł na podłodze wyciągając z torby szkicownik i ołówek z gumką. Wyciągnął jeszcze telefon puszczając sobie cicho piosenkę. Uśmiechnął się sam do siebie i wziął do roboty. Po chwili już miał szkic owego kwiatu, z uśmiechem zaczął poprawiać i dopracowywać szczegóły.

Ostatnio edytowany przez Makoto (2013-12-31 14:19:07)


" Tracąc kontrolę nad naszymi uczuciami
Wszyscy musimy śnic o tym życiu daleko stąd
W tak zimnym świecie"

~Makoto

*Mieszkanko*

Offline

#3 2014-05-14 10:34:04

Yoshimitsu

seke

Zarejestrowany: 2014-05-13
Posty: 30
Punktów :   
Status: Seke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Ekwipunek: Nieśmiertelnik, papierosy.

Re: Sala artystyczna

Tego dnia Yoshimitsu postanowił iść do sali artystycznej. Był pewny, że tego dnia nie będzie tam nikogo. Przy najmniej jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żeby ktoś oprócz niego siedział w tak piękną pogodę w zamkniętej, pustej sali. Wchodząc do środka bardzo się zdziwił. Zobaczył siedzącego tam chłopaka. Pomyślał, że już pewnie kończy rysować i zaraz pójdzie. Yoshimitsu nie miał nic do roboty, więc pomyślał, że zostanie w sali, zacznie rysować i poczeka aż chłopak pójdzie. Właśnie tak zrobił. Usiadł daleko od chłopaka, aby mu nie przeszkadzać i zaczął szkicować. Po kilku minutach złamał mu się ołówek. Grzebał w torbie ale innego nie znalazł, a szkic nie był jeszcze skończony. Postanowił podejść do chłopaka i pożyczyć go od niego.  -Em... Przepraszam. Nie pożyczył byś może mi ołówka. Mój się złamał, a nie wziąłem najwyraźniej innego. -powiedział zdenerwowany. -Właściwie, ładnie rysujesz. -uśmiechnął się dziecinnie. -Mam na imię Yoshimitsu. -dodał siadając obok chłopaka.

Offline

#4 2014-12-31 22:11:42

 Makoto

uke

44087893
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 45
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Aktualnie brak
Znaki szczególne: Niebieska grzywka
Ekwipunek: Torba

Re: Sala artystyczna

Zatracił się w swoim małym świecie, w sumie jak zawsze gdy pochłaniała go pasja. Dlatego też wzdrygnął się słysząc chłopaka, zaraz potem mimo to się uśmiechnął. - Ach, jasne. - Położył blok na bok po czym wyciągnął z torby piórnik, który był przeznaczony i wyłącznie na ołówki.- Proszę.- Powiedział podając mu go.- Do wyboru do koloru. - Zaśmiał się i poprawił włosy.- Dziękuję.- Odparł słysząc komplement na temat jego rysunku przez co od razu spojrzał na kartkę.- Mi na imię Makoto.


" Tracąc kontrolę nad naszymi uczuciami
Wszyscy musimy śnic o tym życiu daleko stąd
W tak zimnym świecie"

~Makoto

*Mieszkanko*

Offline

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gang-bang.pun.pl www.adopcjemolosow.pun.pl www.forum-rws.pun.pl www.forumair.pun.pl www.ksmkrosno.pun.pl