Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#1 2013-08-30 21:10:10

 Izaya Orihara

uke

48344182
Call me!
Skąd: Ikebukuro/ Shinjuku
Zarejestrowany: 2013-08-26
Posty: 15
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek... chyba XD
Partner: kocham wszystkich ludzi!
Znaki szczególne: krwistoczerwone oczy
Ekwipunek: bluza z futerkiem, nóż,telefon
WWW

klub "Ikigami"

Siedziałem w kącie sali i bacznie obserwowałem to co dzieje się do okoła.  Jednym słowem zawierucha.  Powietrze tak  nie świeże, że praktycznie oddychało się tu dymem tytoniowym. Nie lubię papierosów. Nie wiem w czym są do szczęścia potrzebne.  Siedziałem w tym zapchlonym miejscu tylko dlatego, że klient chciał żebym przekazał mu informacje właśnie tu, bo nie ma czasu. Teraz jak ostatni idiota siedziałem w tej duchocie i czekałem na klienta. Za niedługo chyba będę sprzedawał informacje tylko i wyłącznie w swoim apartamencie jeśli mają mnie zamiar ciągać po takich budach. Było gorąco , a ja nie miałem najmniejszej ochoty ściągać bluzy z futerkiem. Jeszcze się ktoś do mnie przyklei. Tak więc obserwowałem wszystko z boku popijając szklankę wody z cytryną dla ochłody. Nie pijam zbyt wiele alkoholu tak wiec i teraz spasowałem.


Kocham wszystkich ludzi. Kocham za ich emocje ,które pokazują mi na codzień. Nienawidze tylko jednej osoby. Nie jest człowiekiem tylko potworem. Nie jestem wystarczająco miły by zatrzymać kogoś kto chce umrzeć. I kocham mrowisko nie przejmując sie ,że zdepcze mrówke 

~Karta postaci

Offline

 

#2 2013-09-14 00:07:11

 Izaya Orihara

uke

48344182
Call me!
Skąd: Ikebukuro/ Shinjuku
Zarejestrowany: 2013-08-26
Posty: 15
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek... chyba XD
Partner: kocham wszystkich ludzi!
Znaki szczególne: krwistoczerwone oczy
Ekwipunek: bluza z futerkiem, nóż,telefon
WWW

Re: klub "Ikigami"

Bez większego zdziwienia spojrzał na chłopaka ,a raczej na " klienta" .
- Nie grzecznie sie spóźniać~! - powiedział wiercąc wzrokiem w przybyszu.- Proszę. - podał kopertę chłopakowi- to wszystko co miałem załatwić jeśli pozwolisz wyjdę  już by się przypadkiem nie udusić. -  powiedział i jak na zawołanie zaczął kaszleć. Wstał i kiedy juź miał iść w stronę wyjścia zobaczył jak do baru wchodzi blondyn w stroju barmana . Zaklął pod nosem na widok swojego śmiertelnego wroga.
-Shizu-chan tutaj?! - jęknął zmęczony. Miał już dość gonitw i rzucania automatami jak a 1 dzień. By uniknąć sporu sciągną rzucającą się w oczy czarną kórtkę z futerkiem zostając w koszulce z dekoltem w serek.uMimo tego ,że nieswojo czół sie  mają na sobie tylko ten cieńki materiał p ośród tylu  ludzi to   podszedł do"klienta" i schował się za nim.
- Przepraszam nagła sytuacja -mruknął niezadowolony.
Jego czerwone jak krew tęczówki bacznie obserwowały każdy ruch wroga ,a kosmyki króczoczarnych włosów nieswornie opadły na czoło.


Kocham wszystkich ludzi. Kocham za ich emocje ,które pokazują mi na codzień. Nienawidze tylko jednej osoby. Nie jest człowiekiem tylko potworem. Nie jestem wystarczająco miły by zatrzymać kogoś kto chce umrzeć. I kocham mrowisko nie przejmując sie ,że zdepcze mrówke 

~Karta postaci

Offline

 

#3 2013-09-18 19:22:14

 Izaya Orihara

uke

48344182
Call me!
Skąd: Ikebukuro/ Shinjuku
Zarejestrowany: 2013-08-26
Posty: 15
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek... chyba XD
Partner: kocham wszystkich ludzi!
Znaki szczególne: krwistoczerwone oczy
Ekwipunek: bluza z futerkiem, nóż,telefon
WWW

Re: klub "Ikigami"

Po całej "akcji" mającej na celu ucieknięcie Heiwajimie brunet głośno westchnął. Był cholernie zmęczony. Mimo wszystko na jego twarzy cały czas widniał wścibski uśmieszek. Bo ta sytuacja była naprawde zabawna. Chyba pierwszy raz od podstawówki miał na sobie coś w kolorze innym niż czarny, szary i czerwony. Spojrzał po sobie i mimo panującego na dworze chłodu oddał kurtkę chłopakowi.
-Widze ,że ktoś tu ma chopla na pubkcie kodeksu. Wybacz ,ale nie mam jak sie odwdzięczyć. A tak marginesie.... wole czerń i czerwień -powiedział figlarnie błyszcząc krwistymi tęczówkami.
Po chwili ziewnął krótko i zaczął powoli iść w strone Shinjuku. Gdyby się tak dobrze przyjżeć można było dostrzec ,że utyka na prawą nogę. Starał się to zamaskować ,w końcu skorzystać mogły by na tym pewne gangi... Podczas rannej gonitwy z Heiwajimą dość mocno oberwał w prawą nogę. Mimo wszystko żył sam i nie mógł zaprzątać sobie czymś takim głowy jeżeli chciał jeszcze troche pożyć na tym świecie ... miał wielu wrogów.


Kocham wszystkich ludzi. Kocham za ich emocje ,które pokazują mi na codzień. Nienawidze tylko jednej osoby. Nie jest człowiekiem tylko potworem. Nie jestem wystarczająco miły by zatrzymać kogoś kto chce umrzeć. I kocham mrowisko nie przejmując sie ,że zdepcze mrówke 

~Karta postaci

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zelixa.pun.pl www.juupi.pun.pl www.streetartists.pun.pl www.exz-liga.pun.pl www.naukiorodzinie.pun.pl