Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#1 2014-03-01 22:47:25

Taemin

uke

Skąd: Seul
Zarejestrowany: 2014-03-01
Posty: 51
Punktów :   
Status: maknae
Rasa: człowiek
Partner: Onew
Znaki szczególne: niezastąpiony w aegyo
Ekwipunek: mleko bananowe

Taeś

Imię: Taemin
Nazwisko: Lee
Skąd: Seul
Status: Maknae
Partner: Lee Jinki
Rasa: człowiek



Wygląd:


Każdy kto napotka Taemina na swojej drodze, śmiało stwierdza, że gdyby nie udział w zespole, mógłby robić za ulicznego ulzzanga. Dlaczego? Dlatego, że chłopak ma uroczą buźkę o delikatnych, wręcz dziewczęcych rysach. Jego włosy wahają się kolorami od czerni, poprzez brązy i blond. Ich cięcie również często się zmienia. Kiedy był jeszcze trainee, jego fryzura przypominała grzybka, dzięki czemu zapracował sobie na swoją ksywkę. Oczy Taemina mają barwę ciemnego brązu. Wielu ludzi twierdzi również, że chłopak ma bardzo sympatyczny uśmiech. Co do budowy ciała... jak to tancerz - ma co pokazać. Chociaż na pierwszy rzut oka wygląda na delikatną kruszynę. Taeś jest bardzo szczupły, a jego największym atutem są bardzo długie nogi. Jeśli chodzi o ubiór... zakłada co chce. Rzadko bawi się w dobieranie dodatków, bo w końcu to Key jest zespołową Divą~!

Charakter:


Odkąd pamiętał, był brany za słodkie, niewinne dziecko. Teraz, po debiucie chciałby zmienić wizerunek i wydorośleć. Chociaż nie skończył jeszcze osiemnastu lat, pragnie być postrzegany jako prawdziwy mężczyzna. Jednak jest kilka rzeczy, które nieco komplikują sprawę. Chłopak bardzo często robi aegyo, jest wrażliwy i niezdarny. Dlatego w oczach publiczności i chłopaków z zespołu, pozostanie wiecznym maknae. Kiedy Taemin nie wie co powiedzieć, wybucha śmiechem. Natomiast gdy próbuje być śmieszny, zazwyczaj nikogo to nie bawi. Taka smutna prawda. Jeśli nie ma przy nim jego hyungów z zespołu, staje się bardzo cichy i strachliwy. Ogółem nie przeżyłby bez chłopaków. Tancerz jest bardzo zżyty ze swoim zespołem. Jego najlepszym przyjacielem jest Jjong. Kiedy jadą gdzieś swoim samochodem, siedzi z nim na tylnych siedzeniach. Uwielbia też spać z Dinozaurem w jednym łóżku. Jednym słowem: przyjaźń doskonała. Ale kto wie... może ktoś inny jest o tą przyjaźń troszeczkę zazdrosny?

Umiejętności:
*główny tancerz zespołu
*całkiem dobrze śpiewa
*umie mówić po chińsku,
angielsku i trochę po japońsku.

Dodatkowe:
*nie potrafi obierać jabłek
*uwielbia mleko bananowe
*lubi jedzenie samolotowe o.o
*ma różowy śmietnik w kwiatki


http://i1151.photobucket.com/albums/o639/June_R1/Taemin/Taemin%20gif/tumblr_m4dpo97MHD1qhwguzo1_250.gif

Offline

 

#2 2014-03-01 23:35:10

Kyosukei

`forumowa przyzwoitka

33774595
Skąd: Hiroshima
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 384
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: należę do Pana
Znaki szczególne: siniaki na ciele
Ekwipunek: krzesiwo dziadka

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.demonicangels.pun.pl www.fir.pun.pl www.realface.pun.pl www.highrpmklub.pun.pl www.psychoug.pun.pl