Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#1 2015-04-23 21:48:17

 MizutanYoshido

seme

21541418
Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2015-04-03
Posty: 33
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Brak
Ekwipunek: Słuchawki, przepis na słodycz

Sklep spożywczy "Smakoszek"

Sklep nie tylko z dobrym żarciem i najróżniejszymi słodyczami. Znaleźć tu można mangi, najnowsze magazyny i jakąś prasę "Japońskie nowości"

Offline

 

#2 2015-04-23 22:21:41

Jun Yukimura

seke

Zarejestrowany: 2015-04-05
Posty: 32
Punktów :   
Status: Seke
Rasa: Człowiek
Partner: Tymczasowy Brak
Znaki szczególne: Czerwone włosy i oczy, duh!
Ekwipunek: Telefon, portfel i pierścień.

Re: Sklep spożywczy "Smakoszek"

Weszliśmy do sklepu. Byłem zmęczony więc po prostu oparłem się o pustą ścianę i przyglądałem się mu jak rozgląda się po sklepie i podnosi jakieś smakołyki. Ziewnąłem. Nie wiem kiedy, ale chyba usnąłem na stojąco ze swoją głową na ramieniu. Puchaty kaptur kurtki był taki wygodny...


~Karta postaci

Nie gryzę...mocno. ;P

Offline

 

#3 2015-04-23 22:33:36

 MizutanYoshido

seme

21541418
Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2015-04-03
Posty: 33
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Brak
Ekwipunek: Słuchawki, przepis na słodycz

Re: Sklep spożywczy "Smakoszek"

Napakowałem do koszyka tyle przekąsek ile wlezie, litr soku i dwa napoje energetyczne w puszce. Byłem bardzo kasiasty wiec nie martwiłem się że mi na coś nie starczy. I na karcie i w portfelu. Szybko zapłaciłem przy kasie, kątem oka zobaczyłem, że Jun przysypia. Szybko spakowałem produkty do reklamówki. Jun się zsuwał ze ściany. Szybko go złapałem i wtedy się obudził. Wyszliśmy ze sklepu, ruszając do mojego domu [obaj z/t]

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gang-bang.pun.pl www.narutoduel.pun.pl www.ksmkrosno.pun.pl www.forumair.pun.pl www.forum-rws.pun.pl