Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#91 2013-08-19 15:37:21

Haruki

uke

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 83
Punktów :   
Status: Ukeś~
Rasa: Człowieczyna~
Partner: Chisato Yami ^-^
Znaki szczególne: Twarz, lol
Ekwipunek: Prezerwatywy, żart, a może nie
WWW

Re: Dom Chisato

Powyłączał wszystkie palniki, wyjął szklankę po czym szybko odnalazł i herbatę, wrzucił torebeczkę do naczynia i zalał wrzątkiem. Zaniósł gorący napój mężczyźnie i zaraz pognał po cukierniczkę, w której tkwiła mała łyżeczka, postawił to na stole i dopiero teraz przysiadł na krześle obok Chi.
-No to smacznego i mam nadzieję, że ci zasmakuje- uśmiechnął się lekko po czym wziął łyżkę i nałożył sobie biorąc to od razu do usta. Zamruczał cichutko kiedy poczuł ciepło w brzuchu, tego teraz potrzebował.

Offline

#92 2013-08-20 14:47:59

Chisato Yami

przelotny czytelnik

Re: Dom Chisato

Obserwował go uważnie spod lekko przymrużonych powiek. Trzeba przyznać, że przydałaby mu się taka osóbka, która mogłaby mu gotować. W końcu ile można jeść jedzenie z puszek, słoików czy inne takie, których nie trzeba przygotowywać. Nie chciało się uczyć gotować, to się ma. A nie! Nikt nie robi takiej dobrej jajecznicy jak Chisato, hmrh. Skinął delikatnie głową w podziękowaniu i posłodził swoją herbatę jedną łyżeczką cukru. Chwilę później złapał szklankę delikatnie w obie dłonie i upił sporego łyka herbaty. Zawsze pił gorącą. Zimna według niego była ohydna, ale to tylko jego zdanie. Odstawił szklankę z powrotem na stół w momencie, w którym chłopak usiadł obok.
- Dziękuję i nawzajem. Z pewnością będzie smakować bardziej niż żarcie z puszki. - Ostatnie zdanie wypowiedział z lekkim przekąsem i złapał za łyżkę. Nabrał na nią trochę ryżu, po chwili zjadając to ze smakiem. Pokiwał głową (nie robi tego zbyt często? XD) z wyrazem uznania, nic więcej nie dodając.

#93 2013-08-20 15:15:50

Haruki

uke

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 83
Punktów :   
Status: Ukeś~
Rasa: Człowieczyna~
Partner: Chisato Yami ^-^
Znaki szczególne: Twarz, lol
Ekwipunek: Prezerwatywy, żart, a może nie
WWW

Re: Dom Chisato

Zatrzymał się ma chwilę z jedzeniem czekając na zdanie mężczyzny. Widząc, że mu smakuje uśmiechnął się lekko i zabrał się za ponowne jedzenie. Szybko spałaszował całą zawartość talerza ze smakiem po czym odłożył naczynie do zlewu i umył je chowając do szafki. Spojrzał na mężczyznę i kiedy ten zjadł zabrał również i jego naczynia i te również umył chowając.
-Mam nadzieję, że się najadłeś- posłał mu ciepły uśmiech -Zrobiłem trochę więcej, schowam ci to do lodówki, a później sobie najwyżej odgrzejesz- jak powiedział tak i zrobił. Zakrył garnek pokrywką i całość wylądowała w lodówce.

Offline

#94 2013-08-20 15:39:35

Chisato Yami

przelotny czytelnik

Re: Dom Chisato

Szczerze mówiąc, to Chisato nie lubił rozmów przy jedzeniu, dlatego też dopóki nie zjadł, nie odezwał się ani słowem. Okej. Czasem zdarzyło mu się rozmawiać podczas obiadu czy coś, ale całym sercem nienawidził, kiedy ktoś mówił z pełną buzią. Kto by pomyślał, że jest taki wrażliwy, khym.
-Najadłem. Ryż potrafi zapchać. - Odparł, przecierając palcami kąciki oczu. Był zmęczony. Zdecydowanie. Uśmiechnął się do siebie, słysząc wzmiankę o jedzeniu na później. Czemu nie znał tego chłopaka wcześniej? Mógłby go czasem wykorzystywać do gotowania.
- Uratowany od dań gotowych. Jestem wdzięczny. - Wstał z krzesła i podszedł do chłopaka. Odwrócił go przodem do siebie, by zaraz ucałować jego wargi z cichym cmoknięciem. Ot. W ramach podziękowania. Wyprostował się i spojrzał na niego uważnie.
- Zmęczony?

#95 2013-08-20 15:55:09

Haruki

uke

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 83
Punktów :   
Status: Ukeś~
Rasa: Człowieczyna~
Partner: Chisato Yami ^-^
Znaki szczególne: Twarz, lol
Ekwipunek: Prezerwatywy, żart, a może nie
WWW

Re: Dom Chisato

Słysząc jego słowa uśmiechnął się zadowolony. Chował właśnie talerz do szafki kiedy Chisato podszedł i odwrócił go w swoją stronę składając na jego ustach pocałunek. Zamruczał czując jego usta na swoich i po chwili wtulił się w niego lekko. Uniósł łepek do góry aby na niego spojrzeć.
-Zmęczony- mruknął i puścił mężczyznę. Nie chciał iść spać, nie chciał aby ten dzień się kończył gdyż wiedział, że poranek niesie za sobą nieuniknione opuszczenie tego miejsca. Nie chciał, było mu dobrze przy tym mężczyźnie mimo iż długo się nie znali.

Offline

#96 2013-08-20 16:18:22

Chisato Yami

przelotny czytelnik

Re: Dom Chisato

Objął go mocno rękami w pasie, delikatnie go do siebie przyciskając, w momencie w którym chłopak się do niego przytulił. Westchnął cicho do siebie, niemal niesłyszalnie i spojrzał na chłopaka. Odsunął się od niego delikatnie i złapał go za nadgarstek.
- To idziemy spać. - Pociągnął go delikatnie i ruszył w kierunku wyjścia z kuchni. Zaraz, nieco leniwie wszedł po schodach, by zaraz znaleźć się w sypialni. Puścił młodszego, tylko po to, aby zaraz podejść do okna i opuścić rolety. Wcześniej się nimi nie przejmował, ba. Nie miał na to czasu. Odwrócił sie po chwili i wbił w białowłosego uważne spojrzenie swoich oczu, dzisiaj wyjątkowo bez czerwonych soczewek. Podrapał się delikatnie po policzku, jakby się nad czymś zastanawiając.

#97 2013-08-20 16:42:09

Haruki

uke

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 83
Punktów :   
Status: Ukeś~
Rasa: Człowieczyna~
Partner: Chisato Yami ^-^
Znaki szczególne: Twarz, lol
Ekwipunek: Prezerwatywy, żart, a może nie
WWW

Re: Dom Chisato

Nie protestował kiedy mężczyzna złapał go za nadgarstek i pociągnął do wyjścia. Szedł posłusznie za nim, a kiedy znaleźli się w sypialni mężczyzna puścił go, a on stał na środku pokoju nie wiedząc czy ma położyć się do łóżka czy czekać na jakiś materac lub koc aby mógł się położyć w salonie. W pewnym momencie poczuł na sobie wzrok mężczyzny więc spojrzał na niego nie rozumiejąc czemu mu się tak przygląda. Wyglądał jakby nad czymś rozmyślał, Haru nie chciał mu przerywać, ale ciekawość zwyciężyła.
-Ano, zastanawiasz się nad czymś? Jeśli przeszkadza ci spanie ze mną w łóżku to wystarczy mi koc i mogę iść do salonu na kanapę, nie ma problemu- powiedział cicho.

Offline

#98 2013-08-20 16:59:05

Chisato Yami

przelotny czytelnik

Re: Dom Chisato

Uniósł jedną z brwi ku górze, słysząc pytanie młodszego. Czegoś takiego się nie spodziewał, ale fakt. Nieco bezczelnie się na niego gapił, a w dodatku pogrążył się w myślach. Wcale nie dotyczyły tego gdzie to wysłać  chłopaka. Chisato zastanawiał się nad tym czy ich znajomość jutro się zakończy. Nie ukrywajmy. Chciałby znów spotkać tego chudzielca. Otwarcie trzeba przyznać, że przy nim pękła jakaś bariera. Szarowłosy nie miał kompletnego pojęcia co się z nim działo. Pokręcił delikatnie głową.
- Dlaczego miałoby mi to przeszkadzać? - Tym razem podrapał się delikatnie po torsie, zaraz leniwie się przeciągając. Usiadł na łóżku, by zaraz się na nim położyć i poklepał dłonią miejsce obok siebie.

#99 2013-08-20 17:25:42

Haruki

uke

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 83
Punktów :   
Status: Ukeś~
Rasa: Człowieczyna~
Partner: Chisato Yami ^-^
Znaki szczególne: Twarz, lol
Ekwipunek: Prezerwatywy, żart, a może nie
WWW

Re: Dom Chisato

Patrzył niepewnie na mężczyznę kiedy ten stał i wpatrywał się w niego. Jakby był w jakimś transie, ale na szczęście już po chwili odpowiedział na jego pytanie.
-Nie wiem, tak po prostu pomyślałem- odpowiedział i spojrzał na niego. Kiedy Chi poklepał miejsce obok siebie, Haru uśmiechnął się i podszedł do łóżka po drodze zdejmując i tak za duże spodnie. Wczłapał się na łóżko i wsunął pod kołdrę. Nieco niepewnie przysunął się do mężczyzny i wtulił w niego mocno.
-Dobranoc- szepnął i zamknął oczy czekając aż zmorzy go sen.

Offline

#100 2013-08-20 17:35:20

Chisato Yami

przelotny czytelnik

Re: Dom Chisato

Przykrył się kołdrą, uśmiechając do siebie pod nosem. Wsunął jedną z dłoni pod głowę, czekając aż chłopak się położy. Spojrzał na niego uważnie, gdy ten się do niego przytulił. Rozkoszny chłopak. Nazwałby go maluchem, ale pewnie oberwałby za to po głowie. Objął go jedną ręką, przyciągając jeszcze bliżej siebie i zatopił nos w jego włosach.
- Dobranoc. - Odpowiedział, nieco ściszonym głosem. Poruszył wargami, jakby chcąc coś jeszcze dodać, jednak się powstrzymał. Nie przesadzajmy z tymi zmianami. Przymknął oczy i westchnął cicho. W końcu upragniony odpoczynek. Nie trzeba było długo czekać. Już po kilku minutach oddech Chisato stał się spokojniejszy, a on wędrował po krainie Morfeusza.

#101 2013-08-20 18:10:36

Haruki

uke

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 83
Punktów :   
Status: Ukeś~
Rasa: Człowieczyna~
Partner: Chisato Yami ^-^
Znaki szczególne: Twarz, lol
Ekwipunek: Prezerwatywy, żart, a może nie
WWW

Re: Dom Chisato

Spał twardo i długo, nawet nie spostrzegł się kiedy nastał ranek, a przecież miał uważać. Chciał usunąć się podczas snu szarowłosego, nie robił tego z własnej woli, ale przecież nie mógł zostać, mężczyzna zapewne nie chciał aby ten siedział mu na głowie. Otworzył wreszcie oczy i zerknął na śpiącego u jego boku mężczyznę, zagryzł lekko wargę po czym wyswobodził delikatnie z jego uścisku. Wstał powoli z łóżka i na palcach wyszedł z sypialni, troszkę pobłądził po mieszkaniu aż w końcu znalazł łazienkę. Szybko ubrał się w swoje suche już ubrania po czym jednak wrócił na górę. Stanął obok łóżka i pochylił się całująć lekko mężczyznę.
-Nie chcę iść- powiedział cicho, ale wyprostował się i zamierzał ruszyć do drzwi.

Offline

#102 2013-08-20 18:35:12

Chisato Yami

przelotny czytelnik

Re: Dom Chisato

Chisato sam nie pamiętał kiedy się tak wyspał. Zazwyczaj jego sen był płytki i łatwo było go obudzić, jednak nie tym razem. Nie czuł nawet kiedy chłopak wstał z łóżka, przewrócił się tylko na drugi bok. Nie spał jednak o wiele dłużej, bo już po kilkunastu minutach się obudził. Rozejrzał się uważnie po pokoju. Westchnął cicho. No cóż mógł się spodziewać, że chłopaka już tu nie będzie. Przetarł zaspane oczy dłońmi. Zdziwił się nieco, słysząc czyjeś kroki na schodach. Zamknął oczy. Może i zachowywał się w tym momencie jak dziecko, udając, że śpi, ale... Chyba nie bardzo wiedział co robić. Powstrzymał się przed mruknięciem, gdy poczuł dotyk jego ust. Jeszcze bardziej zdziwiły go słowa białowłosego. Nie chciał iść? Więc czemu to robi? Otworzył oczy i złapał go mocno za nadgarstek, nim ten zdążył odsunąć się od łóżka.
- Więc nie idź. - Mruknął nieco zachrypniętym jeszcze od snu głosem, mierząc młodszego uważnym spojrzeniem.

#103 2013-08-20 18:59:42

Haruki

uke

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 83
Punktów :   
Status: Ukeś~
Rasa: Człowieczyna~
Partner: Chisato Yami ^-^
Znaki szczególne: Twarz, lol
Ekwipunek: Prezerwatywy, żart, a może nie
WWW

Re: Dom Chisato

Już miał odejść kiedy nagle poczuł jak ktoś łapie go za nadgarstek, nie, nie ktoś, a Chisato. Odwrócił się i spojrzał na mężczyznę nieco zagryzając wargę.
-Myślałem, że śpisz- powiedział cicho, ale zaraz odwrócił wzrok. Nie patrzył na niego, bał się sam nie wiedział czego, może tego, że zachował się jak smarkacz, ale przecież myślał, że mężczyzna uważa to za jednorazową przygodę, choć może wcale tak nie myślał? Może to Haru wmówił to sobie i starał się usunąć mężczyźnie z drogi. Spojrzał na niego w końcu i wrócił się włażąc na łóżko i wtulając się w Chisato.
-Nie chcę iść, chcę zostać- powiedział cicho i zgodnie z prawdą -Nie chcę aby to była jednorazowa przygoda- dodał po chwili nie puszczając mężczyzny.

Offline

#104 2013-08-20 19:12:18

Chisato Yami

przelotny czytelnik

Re: Dom Chisato

Podniósł się nieco, podpierając na łokciu, wciąż patrząc uważnie na chłopaka. Nie miał mu tego za złe, że chciał wyjść. Nie, nie. Doskonale to rozumiał. W końcu.. Gdy poznaje się kogoś w klubie i zaraz potem idzie z nim do łóżka, to raczej nie można liczyć na nic więcej, prawda? Chisato w tej chwili sam nie wiedział czego do końca chce, ale z pewnością nie chciał by więcej się nie zobaczyli. Pokręcił tylko delikatnie głową, jednak nie wspomniał nic na temat swojego spania. Widział po chłopaku, że ten obawia się na niego spojrzeć. Uśmiechnął się kiedy chłopak wszedł z powrotem na łóżko. Objął go dość mocno, przyciągając jeszcze bliżej do siebie.
- To zostań. - Mruknął, odgarniając włosy z jego twarzy i ucałował jego czoło. Przygryzł delikatnie swoją dolną wargę.
- Ja też tego nie chcę. - Dodał w końcu, przymykając oczy.

#105 2013-08-20 20:23:38

Haruki

uke

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 83
Punktów :   
Status: Ukeś~
Rasa: Człowieczyna~
Partner: Chisato Yami ^-^
Znaki szczególne: Twarz, lol
Ekwipunek: Prezerwatywy, żart, a może nie
WWW

Re: Dom Chisato

Tulił się mocno na niego licząc na to, że mężczyzna go zaraz odepchnie i każe wynosić się z domu, ale nic takiego się nie stało, a upewnił go w tym uścisk Chisato. Spojrzał na niego, a wtedy mężczyzna odgarnął włosy z jego twarzy, słysząc jego słowa ulżyło mu nieco, ale nadal nie był pewny. Dopiero słysząc kolejną wypowiedź Chisato spojrzał na niego ponownie próbując wyczytać czy mężczyzna przypadkiem nie robi sobie z niego jaj. Nie miał ochoty angażować się tylko po to aby przejechać się niepotrzebnie, tak jak kiedyś, zaufał i został skrzywdzony dlatego bał się zaufać mężczyźnie. Lecz Chistao był inny od tamtego mężczyzny, czuje bijące od niego ciepło i troskę, eh, czy nie zrobi głupoty ufając mu? Będzie musiał się przekonać na własnej skórze.
-Na prawdę? Chcesz abym został? Nie będę dla ciebie zbytecznym bagażem? Chcesz trzymać mnie pod swoim dachem bez żadnych wymagań?- zaczął nadawać jak katarynka zadając pytania. Chciał mieć pewność, że mężczyzna zaraz nie zaśmieje się i nie wyrzuci go z domu śmiejąc się, że jest cholernie naiwny, może i był, ale on po prostu chciał byż blisko tego mężczyzny, chciał czuć jego ciepło i nie chciał go opuszczał. Nie chciał aby to była jednorazowa przygoda.

Offline

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.managereleven.pun.pl www.mojeosiedle.pun.pl www.6teen.pun.pl www.grazycie.pun.pl www.emocje-uczucia.pun.pl