Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





  • Index
  •  » Eventy
  •  » Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

#31 2013-08-17 23:50:38

Hikaro Kagami

seme

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2013-01-23
Posty: 50
Punktów :   
Status: seme
Rasa: człowiek
Partner: jak ktoś wytrzyma...
Znaki szczególne: łańcuszek od ucha do ust
Ekwipunek: kilka takich tam bzdetów..

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

Hikaro wyczuwal na sobie spojrzenie chlopaka, ale nie przejmowal sie tym. Skoro chce, niech robi. Z reszta, on byl taka osoba, ktora nie mialaby problemu rozebrania sie do naga na srodku miasta, wiec nie ma o czym mowic.
- Jezeli chcesz, mozna zrobic jakies danie na winie. Kilka nawet znam na pamięć.
Usmiechnal sie lekko.
Poczul sie nieco lepiej, gdy tak marny zart podzialal i rozbawil Ethana. Znaczylo to nie tylko o tym, jakie towarzysz ma poczucie humoru, tylko o tym, ze rozumial stan chlopaka i wiedzial, ze potrzebuje chwili odwrócenia mysli.


~ Hikaro ~



Machasz tym swoim "kocham cię" jak dziwka torebka....

http://i58.tinypic.com/5ts6rr.jpg

Offline

 

#32 2013-08-18 14:57:34

Ethan Einar

uke

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 54
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Khe?
Znaki szczególne: Wisiorek w kształcie litery A
Ekwipunek: Klucze, telefon i portfel.

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

Odwrócił wzrok, zdając sobie sprawę z tego, że to gapienie się jest trochę niegrzeczne. Podwinął rękawy swojej bluzki w paski. Pozwolił sobie usiąść na jednym z kuchennych blatów. Chyba nie będzie mu w ten sposób przeszkadzać, prawda? Podrapał się delikatnie po policzku, jakby zastanawiając.
- Szczerze mówiąc, to jest mi to wszystko obojętne. Nie jestem jakoś szczególnie wybredny. - Skinął głową, wciąż delikatnie się uśmiechając.
- Dobrze, że przynajmniej jeden z nas potrafi gotować. Ja się do tego kompletnie nie nadaję. - Wzruszył bezradnie ramionami, robiąc przy tym nieco niezadowoloną minę.



Shall we drink a cup of coffee?

http://oi40.tinypic.com/24fch29.jpg

KP

Offline

 

#33 2013-08-26 20:33:57

Hikaro Kagami

seme

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2013-01-23
Posty: 50
Punktów :   
Status: seme
Rasa: człowiek
Partner: jak ktoś wytrzyma...
Znaki szczególne: łańcuszek od ucha do ust
Ekwipunek: kilka takich tam bzdetów..

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

- Nie przekonasz się, czy jesteś beznadziejny, póki nie podpalisz kuchni.
Mruknął, grzebiąc w szafce.
- Mógłbyś mi podać fartuch i moja koszulkę?
Spytał.
Tymczasem chłopak wolno wyciągał rzeczy by przygotować coś w miarę smacznego i zjadliwego. Zdecydował się na dość łatwe w przyrządzeniu danie - spaghetti. Na szczęście coś było w lodówce xD . Wyciągnął patelnię i zaczął ją nagrzewać, dodając dużo masła. Dobrze, że poprosił w recepcji, by pokój był wyposażony róniez w produkty spożywcze.


~ Hikaro ~



Machasz tym swoim "kocham cię" jak dziwka torebka....

http://i58.tinypic.com/5ts6rr.jpg

Offline

 

#34 2013-08-27 13:16:33

Ethan Einar

uke

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 54
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Khe?
Znaki szczególne: Wisiorek w kształcie litery A
Ekwipunek: Klucze, telefon i portfel.

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

Zmarszczył delikatnie brwi, słysząc słowa blondyna i zaśmiał się cicho, kręcąc przy tym delikatnie głową.
- Chyba jednak wolę nie próbować. - Uśmiechnął się delikatnie do nowo poznanego, ukazując przy tym linie swoich równych zębów. Fakt, faktem Ethan często się uśmiechał, ale jemu to akurat w zupełności pasowało. Przecież przyjemniej patrzy się na uśmiechniętą twarzyczkę, czyż nie mam racji? O dziwo jego uśmiech był zazwyczaj szczery. No cóż. Odganiał swoje problemy na drugi plan, zazwyczaj nikomu o nich nie opowiadając i w sumie.. dobrze mu to wychodziło. Zeskoczył z kuchennego blatu, by zaraz bez słowa ruszyć do sypialni. Złapał koszulkę Hikaro i po chwili wrócił do kuchni. Podał koszulkę towarzyszowi i odwrócił się by sięgnąć po fartuch.
- Wiele razy próbowałem coś ugotować i zazwyczaj kończyło się to porażką. Chociaż... Sałatek nikt nie robi lepszych ode mnie! - Uśmiechnął się promiennie, wyciągając fartuch w jego stronę.



Shall we drink a cup of coffee?

http://oi40.tinypic.com/24fch29.jpg

KP

Offline

 

#35 2013-08-29 02:40:50

Hikaro Kagami

seme

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2013-01-23
Posty: 50
Punktów :   
Status: seme
Rasa: człowiek
Partner: jak ktoś wytrzyma...
Znaki szczególne: łańcuszek od ucha do ust
Ekwipunek: kilka takich tam bzdetów..

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

Wzial od niego koszulkę i wciagnal ja na grzbiet. Ulozyl wlasciwie dekolt w serek i dolną czesc, dzieki czemu koszulka ukazywala miesnie ladniej, niz w rzeczywistości. Bylo to bardzo skuteczne i mile dla oka. Zwlaszcza plci przeciwnej, choc nie zawsze...
Zlapal fartuch w locie, a Ethana obdarzyl delikatnym usmiechem.
- Dzieki.
Odparl.
- A jeśli chodzi o sałatki....moze niedlugo sie przekonamy, czy to prawda.
Zachichotal.
- W koncu, bedziemy razem tydzien.
Skierowal spojrzenie na patelnie.
Gdy masło całkiem sie rozpuscilo, przelal je do szklanki. Zawsze przed smazeniem klarowal maslo. Takie przyzwyczajenie jeszcze z domu rodzinnego. Potem zarzucil na siebie fartuch. W koncu nie chcial sie ubrudzic.
Chlopak pokrolil pomidory na czastki i wsadzil je do garnka z niewielka zawartoscia wody. Podpalil pod nimi gaz i przykryl garnej pokrywka. Ulozyl na desce do krojenia czosnek i sie na chwilke zawahal.
- Jestes na cos uczulony? I czy lubisz ostre dania.
Spytal, zerkajac na niego przez ramie


~ Hikaro ~



Machasz tym swoim "kocham cię" jak dziwka torebka....

http://i58.tinypic.com/5ts6rr.jpg

Offline

 

#36 2013-08-29 13:00:57

Ethan Einar

uke

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 54
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Khe?
Znaki szczególne: Wisiorek w kształcie litery A
Ekwipunek: Klucze, telefon i portfel.

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

- Możliwe. Być może przygotuję nam jakąś dobrą sałatkę. Hm. - Przymrużył delikatnie oczy i nadmuchał poliki, jakby się nad czymś zastanawiając. No cóż. Robił to całkiem często. Po chwili skinął delikatnie głową i ponownie usiadł na blacie, gdzie jak mu się wydawało, nie powinien przeszkadzać. Przyglądał się uważnie blondynowi, obracając w palcach wisiorek zawieszony na szyi. Zaraz jednak odwrócił wzrok. Przecież nie chciał się bezczelnie gapić, prawda? Rozejrzał się uważnie po kuchni. Kto to wszystko dekorował. Co jak co, ale jemu nie bardzo się to podobało. Ponownie wrócił wzrokiem na towarzysza, słysząc jego pytanie.
- Z tego o wiem, to nie mam żadnego uczulenia. Ostre? Lubię. Poza tym. Jestem wszystkożercą i lubię jedzenie. - Zaśmiał sie cicho, opierając wolną dłon na swym kolanie.



Shall we drink a cup of coffee?

http://oi40.tinypic.com/24fch29.jpg

KP

Offline

 

#37 2013-09-03 20:29:50

Hikaro Kagami

seme

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2013-01-23
Posty: 50
Punktów :   
Status: seme
Rasa: człowiek
Partner: jak ktoś wytrzyma...
Znaki szczególne: łańcuszek od ucha do ust
Ekwipunek: kilka takich tam bzdetów..

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

Z chęcią bym to zjadl. Zawsze chcialem byc w gronie cudem przezytych.
Usmiechnal sie do niego.
- A skoro i ostre, i brak uczulen, to przygotuj sie na raj dla podniebienia.
W jego glosie pobrzmiala tajemnica.
Pokroil czosnek w drobna kosteczke i wrzucil do garnka z gotujacymi sie pomidorami. Niedlugo w slad za nim trafily ziola najrozniejszej masci, troche papryki w paseczkach i, co moze byc nieco dziwne, pieczarki. Hikaro zawsze jadl to danie z kilkoma pieczarkami. Kolejne przyzwyczajenie.
Podpalil ponownie patelnie i wrzucil na nie mielone. Wzial drewniana lyzke i rozciapkal mieso na male kawalki. Wlal maslo i doprawil je nieco. Mieszal je co jakis czas, nie chcac przypalic
- Tak w ogole, to czemu zapisales sie do tego programu?


~ Hikaro ~



Machasz tym swoim "kocham cię" jak dziwka torebka....

http://i58.tinypic.com/5ts6rr.jpg

Offline

 

#38 2013-09-04 18:38:55

Ethan Einar

uke

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 54
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Khe?
Znaki szczególne: Wisiorek w kształcie litery A
Ekwipunek: Klucze, telefon i portfel.

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

- Wolę jednak nic nie gotować. A co jeśli byś jednak nie przeżył? - Przechylił głowę delikatnie na bok, odwzajemniając uśmiech, ukazując przy tym linię równych zębów.
- Skoro to naprawdę raj, to nie mogę się doczekać. - Skinął potwierdzająco głową, jakby chcąc umocnić swoje słowa. Przyglądał się uważnie czynnościom, wykonywanym przez nowo poznanego blondyna, całkowicie zapominając o dobrych manierach. No cóż... Zawsze lubił podglądać, gdy ktoś kotował. Skoro już sam był w tym kaleką. Zmarszczył nieco brwi, zastanawiając się nad odpowiedzią. Nie będzie tu kłamać, no bo i nie byłoby w tym żadnego celu. Poza tym. Ethan kłamać nie umiał, tu nie ma mocnych.
- Dlaczego? Tłumaczę to sobie tym, że chciałem w jakiś sposób przerwać swoją życiową monotonię, uciekając przed nudą. No i nie mieszkam tu zbyt długo, więc... teraz poza Tobą znam tylko jedną osobę. - Odparł dopiero po chwili, wzruszywszy delikatnie ramionami.



Shall we drink a cup of coffee?

http://oi40.tinypic.com/24fch29.jpg

KP

Offline

 

#39 2013-09-07 22:49:41

Hikaro Kagami

seme

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2013-01-23
Posty: 50
Punktów :   
Status: seme
Rasa: człowiek
Partner: jak ktoś wytrzyma...
Znaki szczególne: łańcuszek od ucha do ust
Ekwipunek: kilka takich tam bzdetów..

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

- Cel poznawczy. też dobrze.
Odparł.
- Ja się tutaj zapisałem przez....ekhem...przyjaciela. Zapłaci mi jeszcze za to, ponieważ zrobił to bez mojej wiedzy. Zamierzam go wysłać na oddział intensywnej terapii za ten numer.
Zmrużył nieco oczy.
Każda osoba uznałaby to za żart, jednak Hikaro miał to do siebie, ze niemal zawsze mówił szczerze. Na placach jednej ręki można policzyć wszystkie jego kłamstwa przez całe jego życie. Może ot dlatego, ze się nim brzydził? Cóż, trzeba by było go o to spytać.
Zgasił palnik pod sosem i przelał go na patelnie.

- Mógłbyś wstawić makaron?
Spytał chłopaka.
- Nie chciałbym przez przypadek przypalić sosu.

Ostatnio edytowany przez Hikaro Kagami (2013-09-07 22:50:18)


~ Hikaro ~



Machasz tym swoim "kocham cię" jak dziwka torebka....

http://i58.tinypic.com/5ts6rr.jpg

Offline

 

#40 2013-09-08 12:55:00

Ethan Einar

uke

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 54
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Khe?
Znaki szczególne: Wisiorek w kształcie litery A
Ekwipunek: Klucze, telefon i portfel.

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

Zielonek wcale nie odebrał tego jako żart, w końcu sam nieźle by się zdenerwował, gdyby ktoś zrobił mu taki numer, ale cóż. Podrapał się delikatnie po policzku.
- Chyba nie chciałbym być tym przyjacielem. - Odparł cicho, przytaknąwszy delikatnie głową. Zeskoczył z blatu, uśmiechając się delikatnie.
- Jasne, żaden problem. - Wyciągnął z szafki garnek, by zaraz nalać do niego wody. Tym razem wyjątkowo nie zapomniał o tym, by tę wodę posolić, co normalnie zdarzało mu się bardzo często. Włączył palnik pod garnkiem i zamieszał wodę łyżką, żeby sól szybciej się rozpuściła. Gdy woda zaczęła się gotować wsypał do niej makaron. Tego chyba nie dało się zepsuć? No chyba, że ten makaron przypali.

Ostatnio edytowany przez Ethan Einar (2013-09-08 12:55:52)



Shall we drink a cup of coffee?

http://oi40.tinypic.com/24fch29.jpg

KP

Offline

 

#41 2013-09-10 19:05:32

Hikaro Kagami

seme

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2013-01-23
Posty: 50
Punktów :   
Status: seme
Rasa: człowiek
Partner: jak ktoś wytrzyma...
Znaki szczególne: łańcuszek od ucha do ust
Ekwipunek: kilka takich tam bzdetów..

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

- Heh. Mówisz jak większość ludzi, którzy mnie poznali w nieodpowiednim momencie.
Rzucił kąśliwie.
Cóż, taki już był. Z ciętym, ale zawsze szczerym języczkiem. Niestety, było to zarówno wadą, jak i zaletą chłopaka. Tak, jak na przykład w tym momencie. Często zrażał do siebie ludzi przez swój "brak taktu", jak to niektórzy oceniają. Po prostu wygląda to tak - on coś myśli i zaraz wypowiada to na głos. Chyba, że sprawa dotyczy jego własnych uczuć. Wtedy to batami z niego nie wyciągniesz prawdy.

- Dzięki.
Mruknął.
Starając się nie przeszkadzać, stanął obok kuchenki nadal mieszając sos. W końcu, tak jak mówił, nie chciał go przypalić/. W końcu, jedzenie spalonych pomidorów to nic smacznego. Chłopak wyciągnął małą łyżeczkę z szuflady i wziął na nią trochę zawartości patelni. Podmuchał chwilę i spróbował. Uśmiechnął się lekko.

- Chcesz posmakować?
Spytał chłopaka.


~ Hikaro ~



Machasz tym swoim "kocham cię" jak dziwka torebka....

http://i58.tinypic.com/5ts6rr.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Eventy
  •  » Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.footballforum.pun.pl www.main.pun.pl www.bitwy-pokemon.pun.pl www.ftims09.pun.pl www.budownictwowbiis.pun.pl