Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#46 2013-08-08 14:43:35

Ethan Einar

uke

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 54
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Khe?
Znaki szczególne: Wisiorek w kształcie litery A
Ekwipunek: Klucze, telefon i portfel.

Re: Konkurecyjna kawiarnia~~

- Nie powinienem? Pewnie zanudziłbym się z książką w takim wypadku. Ale... Powinienem się bać? Mam pecha, tak? - Westchnął cicho, podążając za kulką wzrokiem. Przymrużył delikatnie oczy, ponownie przenosząc wzrok na swoje uda. Więc, jednak ciemnowłosy zamierzał coś zrobić, tak? Ethan w tym momencie nawet nie bardzo wiedział co odpowiedzieć, a co gorsza. Nie miał pojęcia jak się zachować. Stopą zaczął nerwowo stukać o podłogę. Oczywiście delikatnie, by innym to nie przeszkadzało. I co teraz? Zielony tyle czytał, a nie miał teraz o niczym pojęcia. Może to lekkie zdenerwowane wszystko mu wywiało?



Shall we drink a cup of coffee?

http://oi40.tinypic.com/24fch29.jpg

KP

Offline

 

#47 2013-08-08 14:55:11

Takeshi Mikami

przelotny czytelnik

Re: Konkurecyjna kawiarnia~~

- Ja bym tego pechem nie nazwał... Jak wolisz, jeśli dla ciebie to pech, cóż... - mruknąłem bezwiednie. Zielonowłosy znowu się zmieszał. Bardzo wstydliwy z niego typ, pomyślałem.  Przyszła mi na myśl inna, niezbyt cywilizowana myśl, jednak szybko wypchnąłem ją z mojej głowy. Podobne myśli tylko skrócą mój czas wolnej woli.

 

#48 2013-08-08 15:00:54

Ethan Einar

uke

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 54
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Khe?
Znaki szczególne: Wisiorek w kształcie litery A
Ekwipunek: Klucze, telefon i portfel.

Re: Konkurecyjna kawiarnia~~

- Znaczy się... Aah. - Mruknął nieco ściszonym głosem. Odgarnął kosmyk włosów za ucho, znów unosząc na niego wzrok. Chyba powinien się uspokoić, prawda? Tylko pytanie jak miał to zrobić, kiedy kompletnie nie wiedział co ten drugi zamierzał. Spojrzał w kierunku lady, przez chwilę zastanawiając się czy nie zamówić kolejnej kawy, jednak szybko pożegnał się z tym pomysłem. Wyłamał nerwowo palce, czego teoretycznie robić nie powinien, ale zrobił to chyba nieco mimowolnie. Spojrzenie swoich ultramarynowych oczu wbił w filiżankę. Czuł się zakłopotany. Zdecydowanie.



Shall we drink a cup of coffee?

http://oi40.tinypic.com/24fch29.jpg

KP

Offline

 

#49 2013-08-08 15:16:31

Takeshi Mikami

przelotny czytelnik

Re: Konkurecyjna kawiarnia~~

- Nie stresuj się - doradziłem mu. - Stres źle wpływa na ludzki organizm.
Ja nie stresowałem się ani odrobinę. Byłem rozluźniony, na tyle, by wciąż utrzymywać kontrolę. Szacowałem swój czas na trzy-cztery dni, jednak nigdy nie wiadomo, czy ów czas nie zostanie skrócony przez jakieś dziwne wydarzenie...
- Jeśli chcesz jeszcze kawy, to idź, przecież ja cię tutaj nie trzymam na smyczy - powiedziałem, wychwytując jego spojrzenia w stronę lady.

 

#50 2013-08-08 15:23:06

Ethan Einar

uke

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 54
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Khe?
Znaki szczególne: Wisiorek w kształcie litery A
Ekwipunek: Klucze, telefon i portfel.

Re: Konkurecyjna kawiarnia~~

- Wcale się nie stresuję. - Odpowiedział zbyt gwałtownie. Nie. No przecież absolutnie się nie denerwował i wcale, ale to wcale nie było tego po nim widać. Westchnął ponownie. No i kogo Ty chcesz oszukać? Zmarszczył brwi i ponownie spojrzał w stronę lady.
- Kawa to chyba niezbyt dobry pomysł, ale jakieś ciasto. Czekoladowe. Tak. Za chwilkę wrócę. - Odparł spokojnie i zaraz wstał z krzesła. Ruszył w kierunku lady i przystanął przy niej. Postukał się palcem wskazującym po dolnej wardze, zastanawiając się nad wyborem ciasta. Zwykłe czekoladowe czy może coś innego? Bardzo trudny wybór.



Shall we drink a cup of coffee?

http://oi40.tinypic.com/24fch29.jpg

KP

Offline

 

#51 2013-08-08 15:48:54

Takeshi Mikami

przelotny czytelnik

Re: Konkurecyjna kawiarnia~~

Obejrzałem się, patrząc, jak zielonowłosy wstaje i idzie do lady. Wpatrywałem się w niego, gdy stał tak w kolejce. Był intrygującą osobą, jednak, jak powiedział, nie nadawał się na nadprzyrodzonego. Był zbyt delikatny i wstydliwy, żeby potrafić dobrze się rozeznać w podziemnym światku, o którym mu opowiedziałem. Prawdopodobnie też nie przeżyłby większości z przemian, którym poddawani są ludzie - każda z nich jest bolesna i trudna, a jakoś nie wyobrażałem sobie Ethana w podobnych sytuacjach. No i był zbyt strachliwy - widział ktoś kiedyś takiego wampira, który wzdryga się na myśl o sukubach? No właśnie.

 

#52 2013-08-08 16:01:17

Ethan Einar

uke

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 54
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Khe?
Znaki szczególne: Wisiorek w kształcie litery A
Ekwipunek: Klucze, telefon i portfel.

Re: Konkurecyjna kawiarnia~~

A może tak tiramisu? Tiramisu będzie wyśmienite. Zamówił trochę większy kawałek niż początkowo zamierzał. Odwrócił głowę na bok, by spojrzeć na ciemnowłosego i szybko ją odwrócił zaważając, że ten na niego patrzy. Spojrzał na swoje dłonie, zaciskając je w pięści ze zdenerwowania. Skinął głową kelnerce i odebrał swoje ciasto, zaraz wracając do stolika. Rozsiadł się wygodnie na swoim poprzednim miejscu. Wbił spojrzenie na towarzysza. Na szczęście rumieńców na jego twarzy już nie było co nie zmienia faktu, że dalej był zawstydzony. W sumie to nie bał się nowo poznanego. Najzwyczajniej w świecie był nieco.... zakłopotany? Tak. To chyba dobre słowo.



Shall we drink a cup of coffee?

http://oi40.tinypic.com/24fch29.jpg

KP

Offline

 

#53 2013-08-09 20:54:09

Takeshi Mikami

przelotny czytelnik

Re: Konkurecyjna kawiarnia~~

Patrzyłem, jak Ethan wraca do stolika z sporym kawałkiem ciasta na talerzyku. Nie rozumiałem, dlaczego zestresowani ludzie (a także ci smutni) widzieli jakąś ulgę w zapychaniu się słodkościami. Sam nigdy nie miałem takich ciągot, na szczęście. Mógłbym wyglądać jak moja kulka przez takie rzeczy, bo wielokrotnie stresowałem się podczas różnych zadań, czy, gdy dopadał mnie koniec "terminu". Odwzajemniłem spojrzenie zielonowłosego, wciąż zaintrygowany. Teraz miał idealną okazję, żeby ode mnie uciec, a mimo to tego nie zrobił. Pewnie większość ludzi by tak zrobiła na jego miejscu, więc dlaczego on nie? Może jednak nie jest tak strachliwy, jak go oceniłem na początku. Cóż. Różnie bywa z tymi ludźmi, prawda? Przyjrzałem się mu dokładnie. Czerwień z jego twarzy zniknęła, jednak całe ciało nadal miał napięte, a wzrok ostrożny. Jakby chciał zerwać się do ucieczki, pomyślałem.
- Prosiłem, żebyś się tak nie stresował, przecież na spotkaniu o pracę nie jesteś - powiedziałem lekko.

 

#54 2013-08-10 18:37:37

Ethan Einar

uke

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 54
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Khe?
Znaki szczególne: Wisiorek w kształcie litery A
Ekwipunek: Klucze, telefon i portfel.

Re: Konkurecyjna kawiarnia~~

Złapał za niewielki widelczyk do ciasta, zaraz nabierając na niego niewielką ilość swojego ciasta. Zjadł to ze smakiem. Szczerze mówiąc zielonowłosy uwielbiał słodycze, a szczególnie jeśli znajdowało się w nich dużo czekolady. Całe szczęście, że nie miał problemów z tyciem, poza tym... Ćwiczył niemal codziennie, od tak. Dla zdrowia. Pokręcił delikatnie głową słysząc słowa towarzysza.
- Nie jestem zestresowany. - Zaprzeczył zbyt gwałtownie, po chwili robiąc nieco zrezygnowaną minę. Westchnął cicho już któryś raz podczas ich spotkania.
- Dobra... Może trochę. Nie codziennie spotyka się kogoś, kto jest po części demonem i nigdy wcześniej nie spotkałem osoby z takim... nałogiem jak Twój. - Dodał po niewielkiej chwili zastanowienia, patrząc na niego uważnie. Miał prawo być zdenerwowany. W końcu skąd mógł wiedzieć, czy ciemnowłosy czegoś nie zamierza. Nigdy nie ma pewności.

Ostatnio edytowany przez Ethan Einar (2013-08-10 18:38:40)



Shall we drink a cup of coffee?

http://oi40.tinypic.com/24fch29.jpg

KP

Offline

 

#55 2013-08-11 15:37:33

Takeshi Mikami

przelotny czytelnik

Re: Konkurecyjna kawiarnia~~

Uśmiechnąłem się triumfalnie, gdy Ethan przyznał mi rację. Przede mną tego nie ukryjesz, hoho~.
- A i owszem, osób takich jak ja jest zaledwie kilka na świecie - przytaknąłem, kiwając lekko głową. - Zaś co do mojego nałogu... Nie licząc pełnokrwistych sukubów, jestem jedyny - uznałem po chwili zastanowienia. - Ale ich to na ulicy nie uświadczysz - wolą przychodzić w nocy, podczas snu, a nie... Tak po prostu chodzić sobie w biały dzień. - Obdarzyłem czujnym spojrzeniem zielonowłosego, odczytując z jego mimiki emocje. - Zapewne denerwujesz się, bo nie wiesz, co zrobię - zaśmiałem się odrobinkę za głośno. - Szczerze... Sam tego nie wiem...

 

#56 2013-08-12 16:01:13

Ethan Einar

uke

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 54
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Khe?
Znaki szczególne: Wisiorek w kształcie litery A
Ekwipunek: Klucze, telefon i portfel.

Re: Konkurecyjna kawiarnia~~

Wbił spojrzenie w swój talerzyk z ciastek, powolnie je zajadając. Nigdy nie spieszył się z jedzeniem, a już na pewno nie z jedzeniem słodkości. Powiedzmy, że dużo bardziej wolał się nimi delektować. Wolną dłonią odgarnął kosmyk włosów, który wysunął się ze związanego, w sumie całkiem luźno, warkocza. Uniósł wzrok na towarzysza, słuchając uważnie tego co mówił.
- Jedyny? To... Ciekawe. - Odparł po chwili, nie zastanawiając się nad tym jakoś szczególnie. Ponownie nabrał trochę tiramisu na widelczyk.
- Skoro tak bardzo lubią kusić... To nie rozumiem. W dzień chyba miałyby większe pole do popisu... -  Skomentował dalszą część jego wypowiedzi na chwilę odwracając wzrok. Zapewne denerwujesz się, bo nie wiesz, co zrobię. Zaraz, zaraz. Skąd on wiedział to, że zielonowłosy denerwuje się akurat z tego powodu? W sumie racja. Nie mógł mieć pewności czy demoniczny czasem się na niego nie rzuci czy też coś innego w tym rodzaju. Przecież sam mówił o tym, że gdy jest na granicy, to jest zdolny do wszystkiego. Nie było żadnej pewności, że ta granica się niebezpiecznie nie zbliża.
- Sam nie wiesz? To chyba dla mnie niezbyt dobrze...



Shall we drink a cup of coffee?

http://oi40.tinypic.com/24fch29.jpg

KP

Offline

 

#57 2013-08-12 22:40:54

Takeshi Mikami

przelotny czytelnik

Re: Konkurecyjna kawiarnia~~

- Jestem wyjątkowy, tyle w temacie - stwierdziłem. Nie przechwalałem się, a mówiłem fakt. Nie wiedziałem w sumie, dlaczego Ethana tak ciekawiły istoty nadprzyrodzone, ale co tam. - Sukuby skuteczniej działają w nocy, ponieważ nie chodzi o popisywanie się. W nocy ludzie mają wrażenie, że to wszystko sen i są ulegli. A sukuby im więcej przyjemności dają, tym więcej przyjemności otrzymują - przytoczyłem stare powiedzonko tych demonów. - Czy ja wiem... - odezwałem się na koniec. - Wszystko jest możliwe, i te dobre rzeczy, i te złe, nieprawdaż?

 

#58 2013-08-13 14:56:04

Ethan Einar

uke

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 54
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Khe?
Znaki szczególne: Wisiorek w kształcie litery A
Ekwipunek: Klucze, telefon i portfel.

Re: Konkurecyjna kawiarnia~~

- Skromność. - Odparł tylko, bardziej do siebie, niż do towarzysza.. Zaraz dojadł swoje tiramisu, rozglądając się uważnie po kawiarni. Całe szczęście, że nie było tu dużo ludzi. Zielonowłosy nigdy nie przepadał za tłokami. Chyba trochę go przytłaczały. Nie istotne.
- Więc tak to działa? - Podrapał się z zastanowieniem po policzku, wracając wzrokiem na ciemnowłosego. Poprawił się na krześle, zaraz krzyżując ze sobą nogi, gdzieś na wysokości kostek. Od tego siedzenia nieco go bolały.
- Chyba masz rację... Nigdy nic nie wiadomo.



Shall we drink a cup of coffee?

http://oi40.tinypic.com/24fch29.jpg

KP

Offline

 

#59 2013-08-14 23:52:03

Takeshi Mikami

przelotny czytelnik

Re: Konkurecyjna kawiarnia~~

- A czego ty się po mnie spodziewasz? - spytałem zaintrygowany. - Jak myślisz, jaki miałem cel w podejściu tutaj? - włożyłem rękę do kieszeni i wyciągnąłem drugą kulkę. Zacząłem je przekładać pomiędzy palcami z prędkością wyższą niż przeciętne, nawet nie patrząc na to, co robię. Eh, te moje odruchy.
Przerzuciłem kulki zręcznie z jednej dłoni do drugiej, wpatrując się cały czas w zielonowłosego. Wydawał się nieco już spokojniejszy, ale nie miałem pewności, czy nie udaje. Ale jak chce się stresować tym, że z nim rozmawiam, to nic już nie poradzę... Ja tam grzeczny jestem. Do czasu.

 

#60 2013-08-15 21:24:02

Ethan Einar

uke

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 54
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Khe?
Znaki szczególne: Wisiorek w kształcie litery A
Ekwipunek: Klucze, telefon i portfel.

Re: Konkurecyjna kawiarnia~~

- Czego się spodziewam? - Uniósł na niego wzrok, odsuwając od siebie pusty talerzyk po cieście. Podrapał się delikatnie po policzku, jakby się nad czymś zamyślając. Po chwili wzruszył delikatnie ramionami.
- W sumie to niczego konkretnego, gdyż... Przecież tak naprawdę wcale Cię nie znam i nie wiem co możesz zrobić. - Powiedział, to co wydawało mu się najbardziej spójne i logiczne. Oparł łokieć o stół, nieco niekulturalnie, ale tylko po to by zaraz oprzeć brodę na dłoni. Wolną dłonią odgarnął za ucho kosmyk włosów, który wysunął się z warkocza.
- Sam powiedziałeś, że jesteś nieprzewidywalny. - Mruknął. Po kilkunastu minutach pożegnał się z męzczyzną i wyszedł z lokalu.

[zt]

Ostatnio edytowany przez Ethan Einar (2014-02-06 22:28:03)



Shall we drink a cup of coffee?

http://oi40.tinypic.com/24fch29.jpg

KP

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.llb.pun.pl www.candydolls.pun.pl www.wgsp.pun.pl www.rinnegard.pun.pl www.livelife.pun.pl