Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#76 2014-05-05 17:22:43

 Shiroi

seke

Zarejestrowany: 2014-04-21
Posty: 26
Punktów :   

Re: Konkurecyjna kawiarnia~~

Nim zdążył upewnić go w owym przekonaniu już czuł na swoim ciele delikatny ciężar. Drugiego ciała, tego chłopaka, który tak wrył się w jego myśli i najwyraźniej nie zamierzał zostawić ich w spokoju.. Ale to urocze. A on pachniał całkiem przyjemnie. Może trochę jak dziewczyna.. Ale to nie miało teraz większego znaczenia. Shiroi lekko wyciągnął ręce i objął go na krótką chwilę. Takie zbliżenie wystarczyło, aby stwierdził, że zdecydowanie podjął dobrą decyzję.. I nie zamierza jej żałować. Ani trochę.
- W porządku, już dobrze. - Zaśmiał się cicho na jego reakcję. Kto by pomyślał, że taki mały, niemalże niewinny gest z jego strony sprawi, że blondyn będzie nosił się teraz z uśmiechem wymalowanym od ucha do ucha. Przynajmniej on. Swoją drogą całkiem zabawnie muszą momentami razem wyglądać. Abel - taki wiecznie zadowolony, uśmiechnięty, czysty, promieniujący.. I Shiroi ze swoim wiecznie zmęczonym i niezadowolonym wyrazem twarzy, bijącym chłodem i ciemnością.. Całkowite przeciwności. Kto by pomyślał..
- Nie mam nic przeciwko. - Odparł szczerze odsuwając się od stolika i prostując. Był zadowolony z takiego obrotu sprawy. Jeśli dobrze pójdzie to chłopak pojawi się w jego mieszkaniu szybciej niż tak naprawdę myślał. Najchętniej już dzisiaj przeniósłby do siebie wszystkie drobiazgi do niego należące. Z drugiej strony nie wolno się tak śpieszyć bo znając życie coś nie pójdzie tak jak powinno.. Tego by nie chciał.
Zapłaciwszy za obie herbaty - ,,znaj dobre serce potwora i wskocz w jego ramiona", zbliżył się do Abla, a następnie w stronę wyjścia.
- Więc chodźmy.

Offline

 

#77 2014-05-06 16:56:13

Abel

seke

Zarejestrowany: 2014-04-20
Posty: 31
Punktów :   
Status: seke
Rasa: człowiek
Partner: brak
Znaki szczególne: znamię
Ekwipunek: szaliczek

Re: Konkurecyjna kawiarnia~~

Tak, to była prawda - kto jak to, ale oni różnili się jak ogień i woda. I, jak widać, powiedzenie "przeciwieństwa się przyciągają" jest jak najbardziej prawdziwe. Bo jeśli Abel był "jasny", to Shiroi zdecydowanie "ciemny". Dobrze by im było w związku, nie nudziliby się ze sobą. A od wspólnego mieszkania jeden krok do wspólnego łóżka...!
- Jest za co! Pozwalasz się wprowadzić kompletnie obcej osobie! Kto wie, może ja tak naprawdę jestem psychopatą, a ty fanem kucyków Pony?

Zrobił minę a'la "Krzyk" z obrazu Van Goga.
Po chwili zaśmiał się cicho, uśmiechając szczerze. Kiedy chłopak zapłacił za ich "wspólne tea party", mruknął, że na pewno mu odda za tą herbatę. Cóż....zobaczymy, czy nie będzie to czasem zapłata w naturze. Abel był i do tego zdolny. Z resztą, za sobą ma nie jeden skandal.
Wyszedł wraz z chłopakiem z kafejki, ubierając na nos okulary. Zbyt jasne słońce irytowało go w Japonii. Przywykł do deszczu i ponurego nastroju Wielkiej Brytanii. Kto by pomyślał, że dwie wyspy mogą się aż tak różnić?!



Z/T

Ostatnio edytowany przez Abel (2014-05-06 22:27:58)

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gang-bang.pun.pl www.forumair.pun.pl www.adopcjemolosow.pun.pl www.narutoduel.pun.pl www.forum-rws.pun.pl